אתר חברוּת משנה את פניו!
אם משהו לא עובד, קבלו בהבנה – אנחנו בתהליך עדכון ושדרוג האתר

פודקאסט גחליליות- ליווי רוחני לאובדן הריון

נספר על הקשבה, נוכחות, תמיכה וליווי, סיפורי מקרה של התמודדות וליווי אובדני הריון, תהליכי אבל, ליצירת שגרת חיים חדשה לרווחה רוחנית.קצת עלינו:מלווים ומלוות רוחניים של מיזם "גחליליות", שהוסמכו על ידי העמותה לליווי רוחני בישראל, נותנים שירותי תמיכה וליווי רוחני אישיים בנושא מחלות מסכנות חיים וחשוכות מרפא ובפרט במצבי אובדן סביב הריון ולידה. הניסיון ומחקרים העוסקים […]

על שפע היש הנמלט- שירה בזקנה

אסופה זו באה להציג את תמונת הזיקנה כפי שהיא משתקפת בשירה שנכתבה בשלב זה של החיים. יש בה שירי פיוס ונחמה, שירי תקווה ועצבות, שירי געגוע ושירי אהבה.

להחליף את המים של הפרחים

"להחליף את המים של הפרחים הוא ספר צובט לב ושובה לב, אשר שהה שבועות ארוכים ברשימות רבי המכר בצרפת, זכה לשבחי הביקורת ולאהדת הקוראים. ואלרי פרין, מהסופרות האהובות בצרפת, תסחוף בספרה גם את הקוראים בישראל.

להחליף את המים של הפרחים מספר את סיפורן של שתי דמויות – ויולט, שומרת בבית קברות קטן בחבל בורגון שבצרפת, וז'וליאן, גבר צעיר המידפק על דלתה יום אחד, ובפיו בקשה יוצאת דופן: להניח את כד האפר של אמו האהובה על קברו של המאהב שלה, גבר שעל קיומו לא ידע עד למותה.
"

״על החיים ועל המוות״ דפנה לוי

דפנה לוי משוחחת עם אורחות.ים על חוויות אֵבֶל אישיות, זיכרונות מאנשים אהובים ועל האופן שבו כל אלה מוצאים את דרכם אל היצירה שלהןם.