כנס שנתי

נגן וידאו

מפגש בין רפואה ורוח

אנו מאמינים בשילוב של רפואה ורוח- כמו בתפיסת עולמם של הרמב"ם ולאונרדו דה וינצ'י- חיבור הוגים, אמניות, מומחים ומומחיות בתחומי הרוח והאמנויות עם א.נשי הטיפול והשדה הקליני מפרה את שני הצדדים והופך אותם טובים יותר.

א.נשי הרוח יוצאים מהספריה ומחדר הכתיבה שלהם ומתחברים עם א.נשי הטיפול, נענים לצורך הקיים בשטח ומסייעים בחשיבה כיצד לתרגם רעיונות גדולים לאופן טיפול מיטיבי וחומל.

הרפואה הופכת טובה יותר בזכות ההשראה של גדולי הגות הרוח ואמנויות, החיבורים היצירתיים מאפשרים הזנה ומקדמים אנושיות.

מתוך אמונה זו נוצר הכנס השנתי שלנו לא.נשי מקצוע מתחומי הרפואה, הטיפול, הרווחה והליווי הרוחני- מפגש עוצמתי ומיוחד של קהילת 'חברוּת' אחת לשנה בהשתתפות למעלה מ-300 א.נשים.

חיבור של כוח ומשמעות

הכנס מורכב מהרצאות מעוררות השראה מדוברים מהשורה הראשונה כדוגמת פרופ' משה הלברטל, מתי ועמיה ליבליך, ד"ר שגית ארבל- אלון, הפילוסוף הרב דניאל אפשטיין, ד"ר מורית בארי, המשוררת אגי משעול, מיה טבת דיין ועוד.

במרכז היום מתקיימות מגוון סדנאות לבחירה בהנחיית א.נשי צוות חברוּת ושותפים ושותפות לדרך– התנסות מעמיקה במשאבי הרוח השונים- מוזיקה, יצירה, תנועה, כתיבה, טבע, לימוד ועוד.

יום של מתנה עבור כל אדם העוסק בתחומי הטיפול- זמן להיטען, להתמלא בכוח ומשמעות, להתחבר לקהילה ההולכת וגדלה אשר מדברת בשפת הרוח של חברוּת.

כנס חברוּת הקרוב יתקיים בתאריך 2.7.24 בנווה אילן- שמרו את התאריך!

מסגרות הדרכה והכשרה נוספות

תכנית 'רקמה'

תכנית הכשרה בליווי רוחני, בשת"פ עם ביה"ס האקדמי לסיעוד שמיר (אסף הרופא)

חינוך רפואי והשתלמויות

סדנאות והרצאות בכנסים שונים של חינוך רפואי לאנשי מקצוע, והשתתפות בתכניות הכשרה של מקצועות הטיפול- עבודה משמעותית עם סטודנטים לרפואה וסיעוד ללימוד על חמלה, קשר, התמודדות עם אובדן ועוד.

סדנאות וסמינרים

פיתוח והנחיית סדנאות וסמינרים ייחודיים לצוותים רפואיים, ולאנשי טיפול מעולם הרפואה, הסיעוד והרווחה- אנו יוצרים מרחב בטוח לעיבוד, צמיחה, למידה עמוקה והעשרה באמצעות משאבי הרוח המגוונים.

עת מלחמה

בשעה קשה זו אנו שואפים להוסיף אור, וממשיכים לדבר את שפת הרוח 

מוזמנים לפנות אלינו- office.haverut@gmail.com