רקמה

נגן וידאו

תכנית להכשרה בליווי רוחני

מאז שנת 2019 מפעילה חברוּת את תכנית 'רקמה' להכשרה בליווי רוחני, בשת"פ עם ביה"ס האקדמי לסיעוד שמיר (אסף הרופא). מסגרת הלימודים היא מפגש בקבוצה קטנה, אחת לשבוע, למשך שנתיים, ויום נוסף קבוע לעבודה מעשית. סה"כ למעלה מ-800 שעות- 400 שעות מעשיות, ו-400 שעות עיוניות.

בוגרי ובוגרות רקמה

בסיום התכנית ואחרי הגשת כל המטלות הנדרשות, יכולים הסטודנטים והסטודנטיות לגשת לוועדת ההסמכה של העמותה לליווי רוחני בישראל.

בוגרות מחזור א' של התכנית הינן מלוות מוסמכות, ועובדות במרכזים רפואיים ומנחות סדנאות. בוגרי מחזור ב' יגשו בקרוב לתהליך ההסמכה. הבוגרות והבוגרים הינם חלק מקהילת חברוּת, אשר נפגשת ללמוד ולהתפתח ביחד. 

מחזור ג' של התכנית יצא אל הדרך- בהצלחה!

רוצים לקבל פרטים על פתיחת המחזור הבא של תכנית 'רקמה' להכשרה בליווי רוחני?

מסגרות הדרכה והכשרה נוספות

כנס שנתי

הכנס השנתי של חברוּת לאנשי ונשות מקצוע מתחומי הרפואה, הטיפול, הרווחה והליווי הרוחני- מפגש עוצמתי ומעורר השראה של קהילת 'חברוּת' אחת לשנה. זהו זמן של חיבורים, זמן של חלימה, זמן משותף של התבוננות והרחבת התודעה.

חינוך רפואי והשתלמויות

סדנאות והרצאות בכנסים שונים של חינוך רפואי לאנשי מקצוע, והשתתפות בתכניות הכשרה של מקצועות הטיפול- עבודה משמעותית עם סטודנטים לרפואה וסיעוד ללימוד על חמלה, קשר, התמודדות עם אובדן ועוד.

סדנאות וסמינרים

פיתוח והנחיית סדנאות וסמינרים ייחודיים לצוותים רפואיים, ולאנשי טיפול מעולם הרפואה, הסיעוד והרווחה- אנו יוצרים מרחב בטוח לעיבוד, צמיחה, למידה עמוקה והעשרה באמצעות משאבי הרוח המגוונים.